Gelecek Otomotiv’ den Off-road heyecanı! May30

Etiketler

İlgili Yazılar

Sosyal Medya

Gelecek Otomotiv’ den Off-road heyecanı!

Mercedes-Benz Diyarbakır Bayii Gelecek Otomotiv, Kent Ormanı’ ndaki  off-road alanında, Mercedes Benz’ in pazara yeni sunduğu X-Class aracına özel test sürüşü gerçekleştirdi. Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ’ un da katılımıyla gerçekleşen test sürüşünde katılımcılar, Kent Orman arazisinde yarı profesyonel parkurda aracın off-road kabiliyetini deneyimlediler. Katılımcılara şık bir organizasyonla mangal keyfi yaşatan etkinlik Diyarbakır’ da bir ilk olarak hafızalarda yer etti.

Hekim TOLOĞ Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı

Test sürüşü etkinliğinde Diyar Magazin’ e konuşan Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ; “Dünya’ nın en büyük markası Mercedes-Benz, pick-up segmentine 2017 yılının sonuna doğru X-Class ile giriş yaptı. Diyarbakır’ da ilk defa Gelecek Otomotiv tarafından böyle zorlu bir parkurda, böyle bir etkinlik düzenleniyor. Bu etkinliğin öncelikli sebebi, aracımızın güvenliğine ve konforuna olan güvenimiz. Yıllardır diğer markalar bu bölgede bu tarz bu segmentte arabaları satmalarına rağmen Diyarbakır’ da böyle bir etkinlik yapıldığına şahit olmadık.  Türkiye’ nin her tarafında böyle etkinlikler yapılabiliyorsa Diyarbakır’ da neden yapılmasın diyerek bir ilki gerçekleştirmek bizim için hakikaten büyük bir gurur kaynağı ve büyük bir keyif, bunun mutluluğunu yaşıyorum,” dedi.

Bizim de deneyimlediğimiz, Mercedes-Benz X-Class, pick-up dünyasında çıtayı yükseltecek. Pick up dünyasına konfor ve agresifliği bir arada sunan X Class, şehirde rahat yolculuğa odaklanırken dağda, ormanda adeta kılık değiştirerek engel tanımıyor.