Bu moda değişmez! May31

Etiketler

İlgili Yazılar

Sosyal Medya

Bu moda değişmez!

Kaş Tasarım Uzmanı Ferdem CAN- Kuaför Süleyman BEKLEN

Şu sıralar revaçta olan ve uzun süre de kalmaya devam edecek gibi duran bir moda var: Kaş tasarımı!

Kuaför Süleyman Beklen bünyesinde hizmet veren Diyarbakır Kaş Tasarım Merkezi’nde yetiştirdiği öğrencilerine mesleki bilgi birikimi ve deneyimlerini aktararak kaş tasarım uzmanlığıyla Diyarbakır’ da bir ekol olan Ferdem Can; “Diyarbakır’ da ilkleri başaran bir salonun sorumluluğunu taşımak hep daha iyisini gerektiriyor. Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor” dedi.

Kaş Tasarım Uzmanı Ferdem Can, sözlerine şöyle devam etti; “Kişiyi en iyi şekilde yansıtacak, aynı zamanda günlük yaşantısını kolaylaştıracak tasarımlar yapmayı tercih ediyorum. Kaşlar kişinin karakterini dışarıya yansıtan yüzünüzdeki ilk detaydır. Kaşlar, saçlar gibi istenildiği zaman yapısı ve uzunluğuyla oynayabileceğiniz bir alan değildir. Beğenilen kaşlar yerine kişinin kendisini en iyi ifade edebilecek, yüzüne en iyi giden kaş tasarımını yapmak gerekiyor.  Bu nedenle kişinin kendi yüz hattını doğru tanıması çok önemlidir”.

Özellikle düşük kaşları kaldırma konusunda da çok iddialı olan Kaş Tasarım Uzmanı Ferdem Can sözlerini; ”başkalarının aldığı kaş bir haftada çıkıyorsa, benim aldıklarım 15 gün dayanıyor, çünkü en ince detayına kadar alıyorum” diyerek tamamladı.

Related Posts